Esenler İkinci El Eşya Alanlar Lewes Taxis Samsun Araç Sigortası Antalya Avukat Uluslararası eşya taşımacılığı seo paketleri izmir psikolog

Kurumsal

Psk. Dan. Hıdır Can Çocuk, Genç, Yetişkin, Çift ve Aile Danışmanlığı konusunda psikolojik danışma desteği ile süreçte sizlerle birlikte ilerlemektedir.

Çocuklarda özellikle Sınav Kaygısı, Ayrılma Kaygısı, Sosyal Kaygı Takıntılar, Tuvalet Alışkanlığı ve Depresyon temalarını çalışmaktadır. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktive, Öğrenme Güçlüğü ile PASS Müdahale (Planlama, Dikkat, Ardıllık, Eş Zamanlılık) ve PREP (Pass Okumayı Geliştirme Programı) gibi yöntemlerle bireyde kalıcı çözümler üretilebilmektedir.

Ergenlik Döneminde gençlerde görülen Kaygı, Depresyon, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Takıntı ve Zorlantılar, Riskli Davranışlar (Risk alma ve cinsel davranış), Yeme Bozukluğu (Anoreksiya ve Bulimia) ve Madde Kullanımı konularında çözümler üretilebilmektedir.

Yetişkin bireylerde ise özellikle Depresyon, Takıntı ve Zorlantılar, Sosyal Fobi, Panik Atak, Travma Sonrası Stres, Yeme Bozukluğu, Madde Bağımlılığı, Yaygın Anksiyete, Erişkin Dikkat Eksikliği ile çalışmalarımız sürmektedir.

Çift ve Aile terapilerinde ilişkilerini geliştirmek isteyen bireylerle danışanların hedefleri doğrultusunda süreçte değerlendirmeler yapılarak çözüme dair çalışmalar yapılmaktadır.

Isparta Psikolog, Isparta Psikolojik Danışman
WhatsApp chat